Buy an Access Plan

Everybody I coach goes through my 12 week program which will require 3 monthly payments. You could buy the One Month at a time for $299 and see if you want to continue at the end of each month, but the best buy is the subscription where you can save $150 over the three months. Its up to you, but please know upfront that there are no pricing negotiations or refunds. Thank you!

Note: I use Paypal for processing purchases on my website, however, you personally don’t have to have a Paypal account. You can use any normal, regular credit card for purchases!

Buy One Month at a Time – $299

 

Buy a 3 month Subscription – $249 per month (save $150 over 3 months!)

 

Eat Primal/Paleo Foods to Get Healthy, Reverse Type II Diabtes and Get Off Meds Like I Did! You can do it too!